אודות המכון

Rotem AR – מחקר שיווקי מתקדם

מכון רותם נחשב לאחד מגופי המחקר השיווקי הבולטים והמובילים בישראל בעיקר בכל מה שנוגע לתחכום סטטיסטי, מצוינות במחקר ותובנות הקשורות לתיאוריות והפרקטיקה של התנהגות צרכנים.

המכון משתמש במתודולוגיות המתקדמות ביותר במחקר השיווקי ונעזר בדפוסי חשיבה מקוריים שהם לעתים גם "מחוץ לקופסה" בצורה שתציע לצרכני המחקר את הפתרונות הטובים והמדויקים ביותר בכל מה שקשור להבנת צרכנים ומניעיהם..

החברה עובדת שנים רבות עם הגופים המובילים במשק הישראלי במחקרי צרכנים (B2C) ומחקרי עסקים (B2B) בתחום האיכותני והכמותי.

אריה רותם, מייסד החברה הינו בוגר " Advanced School of Marketing Research"  של איגוד המחקר האמריקאי (AMA) . ד"ר רותם, המלמד קורסי מחקר והתנהגות צרכנים במרכז הבינתחומי, נחשב כחוקר מספר אחת בתחום המתודולוגיות המתקדמות ביותר במחקר שיווקי בישראל. המכון בהנהגתו  היה מהראשונים שהביאו והטמיעו בישראל את הטכניקות המתקדמות ביותר בעולם השיווק כמו ניתוח הקונג'וינט (Conjoint Analysis), Max Diff ומודלים מורכבים של פילוח וניבוי (פירוט במדור המיוחדים שלנו).  


לאחרונה החל המכון להציע לשוק הישראלי מודל שבודק את אפקטיביות מאמצי השיווק של חברות (Marketing Mix Modeling) ובוחן את החזרי השקעה של הוצאות השיווק והתקשורת השיווקית (Marketing ROI) ועוזר לתכנן את צפי המכירות.

החזון של המכון הוא להעניק ללקוחותיו את איכויות המחקר הטובות והמתקדמות ביותר בשוק הישראלי, בטכניקות החדשניות ביותר המוצעות בעולם המחקר השיווקי. 

הצוות שלנו

ד"ר אריה רותם

מנכ"ל

אדוה ליבנה

חוקרת בכירה

ד״ר אורלי רונן

קיימות עירונית

מרים חונן

מנהלת מחקר

נועם פרנק

חוקר בכיר